ANASAYFA HAKKIMIZDA

Arkaz Holding olarak Sağlık, İnşaat, Tarım ve Hayvancılık, Gıda, Temizlik sektörlerinde hizmet vermekteyiz.

Anadolu Hastaneleri Grubu olarak 1991 yılında Özel Avcılar Anadolu Hastanesi’ni açarak Avcılar bölgesine yapılan ilk özel sermayeli sağlık yatırımı olmanın yanı sıra, Türkiye’nin ilk özel hastanelerinden biri olma sıfatıyla özel hastane sektörüne öncülük etmiş bulunmaktayız. Anadolu Hastaneleri, Tekirdağ Çorlu, Çanakkale, Zonguldak Karadeniz Ereğli ve İstanbul Silivri'de tam teşekküllü özel hastanelerini faaliyete geçirerek, sağlık alanında öncü yatırımlarına devam etmiş ve Türkiye’nin en köklü sağlık kuruluşlarından biri haline gelmiştir.

Arkaz İnşaat ve Gayrimenkul Yatırım olarak inşaat sektöründe güvenli ve huzurlu alanlar oluşturabilmek adına kaliteli malzeme ve gelişmiş teknik donanım ile çalışıyoruz. Altına imzamızı attığımız projelerin, yer aldığı bölgelere değer katma ve modern / güvenli yapılar bırakma hedefi içindeyiz.

HBA Tarım ve Hayvancılık olarak her geçen gün çalışmalarımızda hizmet alanlarımızı geliştirerek, daha verimli ve kaliteyi ön planda tutarak hizmet sunmayı hedefliyoruz. İşini bilen, ancak sınırları zorlayan profesyonel ekibimiz, firmamızın güven ve samimiyet üzerine kurulu vizyonu ile yaptığımız işlerle huzur ve mutluluğu hissettirmeyi umuyoruz. Sektörde önemli bir oyuncu olmayı hedefleyen HBA, dünya kalitesinde hizmet vermeye ve yatırımlarına hız kesmeden devam etmektedir.

Z Catering olarak Türkiye’nin farklı bölgelerindeki iş yerlerine günlük tabldot yemek servisinin yanı sıra, davet, organizasyon, piknik, kokteyl ve düğünlere toplu yemek üretimi ile en özel günlerinizde hizmet vermekteyiz. Sizi “Bugün ne yesek?”, “Ne yemek yapsak?” derdinden kurtarıyoruz. Personelinize sağlıklı, lezzetli ve kaliteli yemeklerimizi sunmanız için buradayız. Özel günlerinizde misafirlerinize en lezzetli yemeklerimizi ikram etmeniz için bir telefon uzağınızdayız. Önemli kamu ihalelerine katılım sağlayarak, üniversiteler, kamu hastaneleri, belediyeler ve belediyelere bağlı kuruluşlarda yemek hizmeti vermekteyiz.

Karkas Et ve Kebap olarak İstanbul’un en yenilikçi Et & Kebap konseptine sahip olan Karkas, tüm misafirlerine unutulmaz bir lezzet deneyimi yaşatıyor. Karkas, modern atmosferiyle İstanbul’un en yenilikçi ve yüksek standartlı Et & Kebap lezzetini deneyimleme fırsatı sunuyor. 

Karkas Balık İstanbul’un en yenilikçi Balık & Kokteyl konseptine sahip olan Karkas, tüm misafirlerine unutulmaz bir lezzet deneyimi yaşatıyor. Karkas, modern atmosferiyle İstanbul’un en yenilikçi ve yüksek standartlı Balık & Kokteyl lezzetini deneyimleme fırsatı sunuyor.

Clean & Clean olarak “Temizlik imandan gelir” gücünden yola çıkarak verdiğimiz hizmetlerin karşılığında sağlıklı, hijyenik ve güvenilir bir ortamın tesis edilmesi için çalışmaktayız. Sunulan  etkin hizmet ve mevcut uzman kadromuz ile Hastane Temizliği, AVM Temizliği, Okul Temizliği ve Otel Temizliği ile verimli çalışma ortamlarını amaçlamaktayız.

Arkaz Holding
SAĞLIK
Arkaz Holding
İNŞAAT
Arkaz Holding
TARIM ve HAYVANCILIK
Arkaz Holding
GIDA
Arkaz Holding
TEMİZLİK
Arkaz Holding
SAĞLIK
Arkaz Holding
İNŞAAT
Arkaz Holding
TARIM ve HAYVANCILIK
Arkaz Holding
GIDA
Arkaz Holding
TEMİZLİK

İLETİŞİM

Adres : SKYPORT RESIDENCE, Yakuplu Mh. Hürriyet Blv No:1 Kat:21 D:178-179, Beylikdüzü/İstanbul
Telefon : 444 50 58

SOSYAL MEDYA