ANASAYFA MİSYON - VİZYON - DEĞERLERİMİZ

MİSYONUMUZ

Arkaz Holding olarak hedefimiz girişimci ruhumuzla faaliyet gösterdiğimiz her alanda, bu coğrafyaya değer katarak 50.yılımızda 5 kat büyümektir. Ana faaliyet alanımız sağlık sektöründe; Etik ilkelerden ödün vermeksizin, tüm çalışanlarımız ve yönetim kadromuzla birlikte güncel bilgi ve teknolojiyi kullanarak, sağlıklı çalışma yaşamı koşullarında hasta, hasta yakını ve çalışan memnuniyeti odaklı, uluslararası kalite standartlarında etkinlik ve süreklilik anlayışı ile hizmet sunmaktır.

 

VİZYONUMUZ

Arkaz Holding olarak faaliyet gösterdiğimiz her sektörde yeniliklere imza atmak, kendini sürekli yenileyerek geliştirmek temel amacımızdır. Bu amaç doğrultusunda faaliyet gösterdiğimiz tüm sektörlerde yenilikçiliği ilke edinerek, kalite anlayışımızı en üst düzeyde tutmaktayız. Ana faaliyet alanlarımızdan olan sağlık sektöründeki amacımız; Tıbbi etik ilkelerden ödün vermeden, hasta haklarına saygı duyarak, ileri teknolojik cihazlarla donatılmış tesisler ile uluslararası kalite standartlarındaki hastanecilik anlayışımızı Türkiye’nin her iline ulaştırmaktır. Hastanemizin kuruluş amacına uygun olarak, mükemmeliyet odaklı, hasta, hasta yakını ve çalışanlarımızın memnuniyetinin artırılmasını hedefleyen sürekli ve süratli iyileştirilebilir hizmet sunan, yüksek motivasyon ve ekip ruhu içerisinde yeniliklerin ve en son teknolojinin kullanıldığı, ulusal ve uluslararası alanda öncü ve örnek uygulamalarla fark yaratan, güvenli ve kaliteli bir sağlık kuruluşu olmaktır.

 

DEĞERLERİMİZ

İnsan Odaklılık - Aile - Ahlak - Güvenilirlik - Adalet - Verimlilik - Dürüstlük & Şeffaflık - Yaratıcılık - Ekip Çalışması & Takım Ruhu - Sevgi ve Saygı - Çevre Bilinci - Etik Değerlere Bağlı

Arkaz Holding
SAĞLIK
Arkaz Holding
İNŞAAT
Arkaz Holding
TARIM ve HAYVANCILIK
Arkaz Holding
GIDA
Arkaz Holding
TEMİZLİK
Arkaz Holding
SAĞLIK
Arkaz Holding
İNŞAAT
Arkaz Holding
TARIM ve HAYVANCILIK
Arkaz Holding
GIDA
Arkaz Holding
TEMİZLİK

İLETİŞİM

Adres : SKYPORT RESIDENCE, Yakuplu Mh. Hürriyet Blv No:1 Kat:21 D:178-179, Beylikdüzü/İstanbul
Telefon : 444 50 58

SOSYAL MEDYA