ANASAYFA TARIM ve HAYVANCILIK

HBA TARIM ve HAYVANCILIK / ARKAZLAR ÇİFTLİĞİ

HBA Tarım ve Hayvancılık olarak her geçen gün çalışmalarımızda hizmet alanlarımızı geliştirerek, daha verimli ve kaliteyi ön planda tutarak hizmet sunmayı hedefliyoruz. İşini bilen, ancak sınırları zorlayan profesyonel ekibimiz, firmamızın güven ve samimiyet üzerine kurulu vizyonu ile yaptığımız işlerle huzur ve mutluluğu hissettirmeyi umuyoruz. Sektörde önemli bir oyuncu olmayı hedefleyen HBA, dünya kalitesinde hizmet vermeye ve yatırımlarına hız kesmeden devam etmektedir.

 

SAĞMACILIK, YETİŞTİRİCİLİK ve BESİCİLİK

2005 yılında Arkaz Çiftliği olarak tarım faaliyetlerine başlayan firmamız, 2011 yılından itibaren HBA Gıda Tarım ve Hayvancılık olarak üretimine devam etmektedir. Faaliyet alanları besi ve süt olan firmamızın, çiftlikte süt verimi yüksek damızlık ırkların yetiştirilmesi sağlanıyor. Günlük 3.000 litre, yılda ise 1.000.000 litre inek sütü, günde 40 litre, yılda ise 20.000 litre manda sütü üretme kapasitesi vardır. Bilimsel yöntem ve en iyi uygulama örnekleri ile toplum için sağlıklı üretimler gerçekleştiriyoruz.

 

BAĞIŞ ORGANİZASYONU

Çiftliğimizde kurban etinizi sizin belirlediğiniz veya belirtmiş olduğunuz dernek ve hayır kurumlarına bağışını gerçekleştirebilirsiniz.

 

HAYVANCILIK SEKTÖRÜ YATIRIMLARIMIZ

250.000 m2  arazi üzerine kurulu alanda sağmacılık ve  yetiştiricilik  50.000 m2  besicilik üzerine kurulu alanda faaliyetlerine sürdürmektedir. Çiftlikte yapılan yeni yatırımlarla kapasitesi 1.000 büyükbaşa çıkarılmıştır ve tam kapasite ile besi faaliyetine devam etmektedir. Yörenin en modern ve büyük tesislerinden biri olarak ön plana çıkmaktadır.

HBA Tarım ve Hayvancılık'ta yerli ve yabancı çeşitli hayvan ırklar besiye alınmaktadır. (Simmental, Holstein, Montofon) 40 büyük baş için ilave otomatik sağımhane yatırımı ile toplamda 250 büyük baş aynı anda sağım yapılabilmektedir. Sürü Yönetim Sistemi ve Gübre Yönetim Sistemi ile yatırımlarına devam etmektedir.

Arkaz Holding
SAĞLIK
Arkaz Holding
İNŞAAT
Arkaz Holding
TARIM ve HAYVANCILIK
Arkaz Holding
GIDA
Arkaz Holding
TEMİZLİK
Arkaz Holding
SAĞLIK
Arkaz Holding
İNŞAAT
Arkaz Holding
TARIM ve HAYVANCILIK
Arkaz Holding
GIDA
Arkaz Holding
TEMİZLİK

İLETİŞİM

Adres : SKYPORT RESIDENCE, Yakuplu Mh. Hürriyet Blv No:1 Kat:21 D:178-179, Beylikdüzü/İstanbul
Telefon : 444 50 58

SOSYAL MEDYA