ANASAYFA TEMİZLİK

CLEAN & CLEAN OLARAK HİJYENDEN ÖDÜN VERMEDEN SLOGANIMIZ İLE SİZLERLEYİZ.

 

Clean & Clean    olarak Temizlik imandan gelir” gücünden yola çıkarak verdiğimiz hizmetlerin karşılığında sağlıklı, hijyenik ve güvenilir bir ortamın tesis edilmesi için çalışmaktayız. Sunulan etkin hizmet ve mevcut uzman kadromuz ile Hastane, Otel, Avm ve Okul Temizliği ile verimli çalışma ortamlarını amaçlamaktayız.

 

HASTANE TEMİZLİĞİ

Sağlık sektöründe sürekli dokunulan alanlar önemli bir sağlık sorunu teşkil eder. Clean&Clean sağlık sektöründe sunulan hizmeti daha kaliteli hale getirmek için çalışmaktadır. Sağlık sektöründe hastalarınıza daha sağlıklı ve steril bir ortam sunmak için üstün kalitede ürünler kullanılması gerekmektedir.

 

OTEL TEMİZLİĞİ

Bir otelin imajı, müşteri konaklamalarında yaşattığı birkaç günlük deneyimle sınırlıdır. Bu deneyimin hiçbir anını riske atmamanız için Clean&Clean size en kaliteli hijyenik çözümlerini üst düzey müşteri memnuniyeti yakalayabilmeniz için sunmaktadır. Resepsiyondan spaya kadar bir yaşam deneyimi sunan oteller için hizmet sürekliliği kritik önem taşımaktadır.

 

AVM TEMİZLİĞİ

Alışveriş merkezlerinde aynı zamanda müşterilerinizin müşterilerine de hizmet verirsiniz. Bu nedenle başarı iki katmanlıdır. Kaliteli ürünlerle birlikte kurulan bir alışveriş merkezinde başarı kendiliğinden gelecektir. Clean&Clean alışveriş merkezlerindeki bu kritik noktayı çok iyi bilerek sunduğunuz hizmeti daha da kaliteli bir hale getirmek için çalışıyor. Bunun için doğru kalitedeki ekipman ve ürünler ile çalışılmalıdır.

 

OKUL TEMİZLİĞİ

Öğrenciler için sağlık en önemli başarı kriterlerinden birisidir. Clean&Clean onların eğitimine katkı sağlamak için çalışıyor. Öğrencilerin sadece derslerine odaklanması için sağlıklı ve steril bir çalışma ortamı sunmak, günün her anında doğru ürünleri kullanmayı gerektirir. Clean&Clean, öğrencilerin eğitiminin her adımını düşünerek onlara yönelik hizmetler geliştirmektedir.

Arkaz Holding
SAĞLIK
Arkaz Holding
İNŞAAT
Arkaz Holding
TARIM ve HAYVANCILIK
Arkaz Holding
GIDA
Arkaz Holding
TEMİZLİK
Arkaz Holding
SAĞLIK
Arkaz Holding
İNŞAAT
Arkaz Holding
TARIM ve HAYVANCILIK
Arkaz Holding
GIDA
Arkaz Holding
TEMİZLİK

İLETİŞİM

Adres : SKYPORT RESIDENCE, Yakuplu Mh. Hürriyet Blv No:1 Kat:21 D:178-179, Beylikdüzü/İstanbul
Telefon : 444 50 58

SOSYAL MEDYA