ANASAYFA YÖNETİM KURULU Dr. Hayati ARKAZ

Sivas'ın Yıldızeli ilçesinde, bölgenin köklü aile ve toprak sahiplerinden, üç göbek öteden işveren bir ailenin oğlu olarak dünyaya geldi.

İlk, orta ve lise öğrenimini Sivas’ta tamamladı. İstanbul Üniversitesi – İstanbul Tıp Fakültesi’nden mezun oldu. Mezun olduktan sonra bir süre Devlet Hastanelerinde doktorluk yaptı.

Öğrencilik yıllarından itibaren girişimci bir ruh ile ticarete atıldı.

Anadolu Hastaneleri Grubu kurucusu olan Dr. Arkaz, halen Arkaz Holding Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini sürdürmektedir.

1991 yılında Avcılar Anadolu Hastanesi’ni, 1998 yılında Silivri Millet Hastanesi’ni, 2003 yılında Çorlu Millet Hastanesi’ni, 2005 yılında Çanakkale Anadolu Hastanesi’ni ve Arkazlar Çiftliği’ni, 2007 yılında Karadeniz Ereğli Anadolu Hastanesi’ni, 2009 yılında Silivri Anadolu Hastanesi’ni, 2011 yılında HBA Gıda, Tarım ve Hayvancılık, 2015 yılında Clean&Clean, 2016 yılında Z-Catering, 2020 yılında Karkas Restaurant’ı kurmuştur.

Öğrencilik yıllarından itibaren aktif siyaset ve ülke meseleleri ile yakından ilgilenmiş olan Arkaz, halen 27.Dönem MHP İstanbul Milletvekili’dir.

Dr. Hayati Arkaz, Yönetim Kurulu Başkanı olduğu Arkaz Holding’in Sağlık, İnşaat, Tarım ve Hayvancılık, Gıda, Temizlik sektörlerinde faaliyet gösteren şirketlerine yön vererek üretmeye, istihdam yaratmaya ve deneyimli ekibiyle çalışmaya devam etmektedir.

Arkaz Holding
SAĞLIK
Arkaz Holding
İNŞAAT
Arkaz Holding
TARIM ve HAYVANCILIK
Arkaz Holding
GIDA
Arkaz Holding
TEMİZLİK
Arkaz Holding
SAĞLIK
Arkaz Holding
İNŞAAT
Arkaz Holding
TARIM ve HAYVANCILIK
Arkaz Holding
GIDA
Arkaz Holding
TEMİZLİK

İLETİŞİM

Adres : SKYPORT RESIDENCE, Yakuplu Mh. Hürriyet Blv No:1 Kat:21 D:178-179, Beylikdüzü/İstanbul
Telefon : 444 50 58

SOSYAL MEDYA